Rozliczenie podatku z zagranicy

Zdajemy sobie sprawę, że nie dla każdego rozliczenie podatku jest sprawą prostą i logiczną. Zwłaszcza złożenie deklaracji za granicą może przysporzyć sporo stresu i niepotrzebnych nerwów. Wpływać na to może skomplikowany system podatkowy danego kraju oraz bariera językowa. Jeżeli nie chcesz zagłębiać się zbyt głęboko w zawiłe przepisy i liczysz na jak najszybsze i najwygodniejsze rozwiązanie wszystkich formalności, skorzystaj z pomocy profesjonalistów.

Rozliczenie podatku z Belgii – szansa na wysoki zwrot

Pomimo że Belgia nie jest najczęstszym kierunkiem wybieranym przez naszych rodaków szukających szansy na wysokie zarobki, to w dalszym ciągu pracuje tam wielu Polaków.

Należy pamiętać, że rozliczenie podatku z Belgii jest obowiązkowe dla wszystkich osób pracujących w tym kraju – niezależnie od czasu i meldunku. Bardzo często wiąże się to jednak z możliwością odzyskania sporej ilości zapłaconych składek. Wynika to głównie z wysokiej kwoty wolnej od podatku i wielu korzystnych ulg. Jednak aby z nich skorzystać, musi zostać spełniony jeden podstawowy warunek – dochody w Belgii muszą stanowić minimum 75% wszystkich łącznych dochodów.

W tym kraju obowiązuje aż pięć różnych stawek podatkowych zależnych od wysokości dochodów podatnika: 25, 30, 40, 45 i 50 %. Przypisanie do którejś z nich będzie miało bezpośredni wpływ na zwrot podatku z Belgii

Rozliczenie podatku z Niemiec – szybko i bez wychodzenia z domu z Holandia.org

Zapraszamy do współpracy z naszym wiarygodnym i sprawdzonym biurem podatkowym. Nasza kadra składa się z doświadczonych kompetentnych osób posiadających ogromną wiedzę z zakresu podatków. Do rozliczeń wykorzystujemy innowacyjną platformę pozwalającą na bezpośredni kontakt z niemieckim urzędem Finanzamt co pozwala na jeszcze szybsze odzyskanie nadpłaconego zobowiązania podatkowego.

Rozliczenia z  niemieckiego podatku można dokonać nawet do 4 lat wstecz. Jeszcze nic straconego, wciąż masz jeszcze czas – zgłoś się do nas a powiemy Ci jak dokładnie możesz starać się o się o zwrot podatku za lata: 2021, 2020, 2019 oraz 2018. Pomożemy Ci również ustalić, czy obowiązuje Cię rozliczenie ograniczone, czy nieograniczone.

Dotyczy Cię zwrot podatku? Szukasz sposobu na szybkie i wygodne rozliczenie podatku z Niemiec bez zbędnego przejmowania się formalnościami i bez wychodzenia z domu? Zgłoś się do nas i wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie oraz ogrom wiedzy, którą każdego dnia staramy się poszerzać. Pomożemy Ci w całym procesie od początku do końca, indywidualnie podchodząc do Twojego przypadku i zapewniając Ci pełne zaangażowanie. Z nami odzyskasz swój zwrot podatku z Niemiec nawet w 6 tygodni! Zapraszamy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here