szybka gotówka przez internet

Każdego z nas potrafią zaskoczyć niespodziewane wydatki. Ślub przyjaciela, awaria samochodu lub pralki, okazja last minute… Jeśli nie mamy odpowiednio dużych oszczędności i nie możemy pożyczyć pieniędzy od rodziny bądź znajomych, musimy ratować się pożyczką w banku lub innej instytucji finansowej. Niestety, w przypadku banków cały proces otrzymania gotówki może potrwać trochę czasu oraz być uzależniony od kilku czynników takich jak dostarczenie zaświadczeń od pracodawcy oraz nienagannej historii w BIK. Podczas nagłych wypadków zazwyczaj zależy nam na czasie, gdyż gotówka potrzebna jest „na już„. W takim przypadku z pomocą przychodzi nam sieć. Szybka gotówka przez internet jest dostępna na wyciągnięcie ręki praktycznie dla każdego. Nie są potrzebne zaświadczenia z zakładów pracy ani nieskazitelna historia kredytowa. Wystarczy dostęp do internetu, dowód osobisty i konto w banku.

Szybka gotówka przez internet – Ile to kosztuje?

Szybka gotówka przez internet - Ile to kosztuje?Utarło się przekonanie, że chwilówki i pożyczki zaciągane w internecie są bardzo drogie i potrafią w najlepszym razie mocno uszczuplić domowy budżet a w najgorszym doprowadzić do pętli zadłużenia, która zazwyczaj kończy się bankructwem. Pożyczki takie faktycznie są dosyć drogie w porównaniu do tradycyjnych kredytów w bankach. Jeśli jednak będziemy przestrzegali zapisów w umowie dotyczących terminów spłat to nie powinniśmy się martwić o żadne dodatkowe wydatki. Co do kosztów wynikających z umowy to powinniśmy dokładnie przeczytać umowę, zanim zdecydujemy się na podpisanie umowy z daną instytucją finansową.

Niektóre firmy oferują nawet swoim klientom darmową pierwszą pożyczkę pod warunkiem, ze w całości spłacimy ją w miesiąc lub dwa (w zależności od umowy). Jest to idealna sytuacja w przypadku gdy zaskoczył nas nagły wydatek, lecz jesteśmy pewni, że w niedalekiej przyszłości będziemy mieli fundusze na spłatę zobowiązania. Tak samo jak w poprzednim opisywanym przypadku bardzo ważne jest dokładne dotrzymywanie terminów i dla pewności spłata pożyczki nawet z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Jak otrzymać szybką gotówkę przez internet?

Jak otrzymać szybką gotówkę przez internet?Obecnie otrzymanie szybkiej gotówki na niespodziewane wydatki nie jest zbyt trudne. W internecie działa mnóstwo firm, które konkurując ze sobą o klienta sprawiają, że uzyskanie pożyczki jest coraz łatwiejsze i szybsze. W większości przypadków obowiązuje jeden schemat uzyskania gotówki w internecie. Po pierwsze musimy wypełnić wniosek o pożyczkę na stronie pożyczkodawcy. Zazwyczaj nie jest to zbyt skomplikowany proces. Firmy udzielające pożyczek przez internet nie wymagają podawania wielu informacji.

Przede wszystkim musimy podać dane identyfikacyjne z dowodu osobistego takie jak imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer samego dowodu. Oczywiście firma udzielająca pożyczki nie uwierzy nam na słowo ale nie będziemy musieli wysyłać skanu lub kserokopii dowodu osobistego. Wystarczy że posiadamy konto bankowe zarejestrowane na takie same dane jak te podane w dowodzie osobistym. Z takiego konta wykonujemy przelew weryfikacyjny na konto firmy pożyczkowej w wysokości najczęściej 1 grosza. Dzięki temu firma jest w stanie zweryfikować naszą tożsamość i tym samym może udzielić nam oczekiwanej pożyczki.

Firmy udzielające pożyczek w internecie raczej nie będą potrzebowały dodatkowych informacji dotyczących naszych aktualnych dochodów bądź zobowiązań. Informacje te są niezbędne w przypadku ubiegania się o kredyt gotówkowy w tradycyjnym banku. Zostanie wówczas także prześwietlona nasza historia kredytowa w BIK. W przypadku szybkiej gotówki przez internet nie jest to wymagane. Procedura została maksymalnie uproszczona. Dzięki temu jest to najszybsza i najłatwiejsza droga do uzyskania niezbędnej gotówki.

Czy firmy udzielające pożyczek gwarantują bezpieczeństwo?

Przede wszystkim sami musimy zadbać o bezpieczeństwo swoich danych oraz pieniędzy w internecie. absolutnie podstawową sprawą jest odpowiednie zabezpieczenie komputera oraz łącza internetowego przed dostępem osób niepowołanych oraz instalacją złośliwego oprogramowania. Powinniśmy także zadbać o to aby hasła do kont użytkownika w firmach pożyczkowych były jak najbardziej skomplikowane i niemożliwe do złamania przez osoby postronne. Wnioski pożyczkowe wypełniajmy tylko na stronach zabezpieczonych certyfikatem SSL. Uważnie patrzmy również na to jaki adres strony wpisany jest w pasku adresu w przeglądarce internetowej. Może się bowiem zdarzyć, że dziwnym trafem zostaniemy odesłani na stronę cyberprzestępców, która podszywa się pod stronę realnej firmy pożyczkowej w celu wyłudzenia naszych danych. Przestrzegając tych kilku zasad bezpieczeństwa nie powinniśmy się obawiać o bezpieczeństwo naszych danych oraz pieniędzy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here