Kredyt na samochody prosto z salonu

Kredyt samochodowy to jedna z najpopularniejszych form finansowania. Niższy w porównaniu z kredytem gotówkowym koszt to główny powód tak dużej liczby zwolenników. Grupą, która najchętniej sięga po to rozwiązanie są klienci indywidualni.

Na początek wyjaśnijmy, czym jest kredyt samochodowy. Najprościej rzecz ujmując, jest to wsparcie finansowe na konkretny cel. W tym przypadku jest to auto. Kredytobiorca może korzystać z samochodu bez konieczności uiszczenia od razu całej kwoty – jest ona podzielona na równe raty (najczęściej miesięczne), które należy spłacać podczas okresu kredytowania.

Od pewnego czasu to już reguła, że usługi kredytowe posiadają także oficjalni dealerzy marek samochodowych. Tak jest w przypadku Dacii – znany na całym świecie koncern motoryzacyjny wraz z bankiem RCI oferuje opcje kredytowe dla klientów zainteresowanych konkretnymi, nowymi modelami rumuńskiego producenta – https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/kredyt-na-samochody-nowe.

Najważniejszą cechą kredytu samochodowego Dacii jest jego prostota. Zasady są przejrzyste, a proces pozyskania jest uproszczony do minimum – wszystkie formalności udaje się załatwić w ciągu 1-2 godzin w autoryzowanym salonie dealera.

Do charakterystycznych elementów kredytu Dacii i RCI Banque zaliczyć można:

  • Możliwość długiego okresu kredytowania (nawet do 8 lat),
  • Brak obligatoryjnego wkładu własnego,
  • Stałą stopę procentową,
  • Równe, miesięczne raty.

Warto dodać, że minimalna kwota kredytu musi wynosić przynajmniej 30% spłacanego samochodu. Potwierdzeniem prostych procedur jest minimum dokumentów i zabezpieczeń wykorzystywanych do uzyskania kredytu.

Przychodząc do salonu Dacii, musimy być pewni, że mamy ze sobą dowód tożsamości (np. dowód osobisty lub paszport i prawo jazdy) oraz zaświadczenie o dochodach z ostatnich 3 miesięcy. Po przedstawieniu tych dokumentów można przejść do procesu przyznania wsparcia finansowego. Kolejny krokiem jest już wyjazd z salonu nowym samochodem!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here