Potrzebujesz szybkiej gotówki tu i teraz? Często w takich sytuacjach decydujemy się na pożyczanie pieniędzy u znajomych, rodziny, przyjaciół. Ale nie każdego z nas taka sytuacja jest komfortowa. Warto wówczas rozpatrzyć możliwość zaciągnięcia pożyczki na 30 dni w firmie pożyczkowej. Niemalże wszyscy pożyczkodawcy oferują możliwość zaciągnięcia kredytu online bez wychodzenia z domu. Dlatego też procedura ograniczona jest do minimum. Często od wypełnienia wniosku o kredyt do przelewu pieniędzy na konto pożyczkobiorcy mija zaledwie kilkanaście minut. Ograniczone do minimum są również wymagania stawiane przez parabanki swoim potencjalnym klientom. Aby otrzymać upragnioną gotówkę nie musisz mieć dochodów na wysokim poziomie, a często nawet nie musisz mieć odpowiedniej historii w BIK. Jeśli jest to twoja pierwsza pożyczka w danej firmie i spłacisz ją zgodnie z umową, czyli w terminie 30 dni, to nie poniesiesz żadnych kosztów. Większość firm pożyczkowych oferuje taką możliwość. Warto z niej skorzystać.

Pożyczki na 30 dni

pożyczki na 30 dniCzy charakteryzują się pożyczki tego rodzaju? To bardzo prosta i bezpieczna forma zaopatrzenia się w niezbędną gotówkę. Pożyczki na 30 dni skierowane są do osób, które będą w stanie spłacić swoje zobowiązanie w wymaganym terminie. Jeśli pierwszy raz korzystasz z oferty danej firmy możesz liczyć na darmową pożyczkę. Jak to działa? Zaciągasz pożyczkę, spłacasz całość w ciągu 30 dni i nie ponosisz żadnych kosztów. Kluczowe jest tutaj właśnie dotrzymanie terminu. W sytuacji kiedy nie jesteśmy w stanie spłacić zobowiązania, firma pożyczkowa naliczać na prowizję, a także zacznie naliczać odsetki zwłokę. Można tego uniknąć zwracając się do firmy pożyczkowej z prośba o przedłużenie terminu spłaty, z tymże to też niestety kosztuje. Zasada jest wiec jedna – jeśli nie spłacasz w terminie pożyczki, musisz liczyć się z dodatkowym kosztami.

Gdzie zaciągnąć pożyczkę?

Aby wybrać odpowiednią ofertę pożyczkową powinieneś skorzystać z porównywarek pożyczkowych. Na tego rodzaju stronach internetowych znajdziesz zestawienie ofert, spośród których będziesz mógł dokonać odpowiedniego wyboru. Tutaj będziesz mógł porównać parametry różnych ofert. Czym mogą się różnić między sobą pożyczki na 30 dni? Zakładają, że to pierwsza pożyczka czyli całkowicie darmowa w przypadku spłaty w terminie, musisz zwrócić uwagę na wysokość opłat jakie zostaną naliczone w przypadku przekroczenia terminu spłaty. Warto też poznać opinie o firmie pożyczkowej jaki krążą w internecie. To nieoceniona baza wiedzy stworzona na postawie opinii klientów firm pożyczkowych. Tutaj dowiesz się w jaki sposób traktują swoich klientów, jak przebiega komunikacja na linii klient – firma pożyczkowa, i czy dana firma stosuje się do zapisów zawartych w umowie. Dzięki temu możesz wyselekcjonować najbardziej odpowiednie dla ciebie oferty. Nie spiesz się, starannie czytać umowy i regulaminy. W razie wątpliwości zawsze możesz skorzystać z infolinii lub czatu na stronie firmy pożyczkowej i dopytać o szczegóły.

Jakie wymogi muszę spełnić?

pożyczki na 30 dniZaciągnięcie pożyczki z parabanku jest niezwykle proste. Cały proces odbywa się online, a formalności ograniczone są do minimum. Aby uzyskać pożądaną pożyczkę przede wszystkim trzeba być osobą pełnoletnią i dysponować dowodem osobistym. Dla wielu firm pożyczkowych w zasadzie to jest jedyny wymóg. Inne z kolei zapytają nas o zarobki. Jeśli dysponujesz niewielkimi miesięcznymi dochodami, nie zawsze będzie to stanowiło przeszkodę w uzyskaniu pożyczki. Tutaj wiele zależy od polityki kredytowej parabanku. W dalszej kolejności pożyczkodawca sprawdzi twoją historię w BIK, BIG, czy też w KRD. Jeśli jesteś zadłużony i miałeś problemy ze spłatą kredytów, co łatwo sprawdzić w BIK, również masz jeszcze szanse na pożyczkę. Dlaczego? Ponieważ nie wszystkie firmy pożyczkowe dokonują analizy w BIK. To szansa dla zadłużonych na szybką gotówkę.

Szybka pożyczka

Pożyczki na 30 dni to oferta skierowana głównie do osób, które potrzebują gotówki na już. Uproszczona procedura sprawia, że pieniądze na naszym koncie mogą wylądować już po kilkunastu minutach. Dzieję się tak dzięki systemom szybkich przelewów. To niezaprzeczalny atut w porównaniu z bankami, gdzie cała procedura jest bardziej skomplikowana, a i wymogi są znacznie wyżej stawiane. Po wypełnieniu wniosku, musisz jeszcze wysłać przelew weryfikacyjny ze swojego konta w wysokości zazwyczaj 1 grosza, i pozostaje ci już tylko czekać na decyzję o przyznaniu kredytu. Trwa to błyskawicznie, jeśli dany parabank odmawia udzielenia ci pożyczki, możesz szukać dalej. Jeśli jedna firma nie udzieli ci pożyczki, nie oznacza to, że nie otrzymasz jej gdzie indziej. A ofert na rynku jest naprawdę wiele. Masz w czym wybierać.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here