Po zakupie telefonu, który jest dla właściciela cennym nabytkiem, naturalnym kolejnym krokiem jest zadbanie o odpowiednią jego ochronę. W sklepach są do wyboru najróżniejsze etui do telefonu. Różnią się materiałem, funkcją i designem. Jednak głównym zadaniem, tak jak i szkła ochronnego na wyświetlacz, jest zadbanie o ochronę telefonu. Smartfony są tak często narażone na wypadki, że dla większości użytkowników etui to pierwsza rzecz kupiona zaraz po telefonie. Jaką wybrać, aby długo cieszyć się nieskazitelnym wyglądem telefonu?

Silikonowe etui do telefonu

Etui wykonane z elastycznego, giętkiego i odpornego na ścieranie materiału, jakim jest poliwęglan bądź poliuretan, to tak zwane powszechnie, etui silikonowe. Dzięki swoim właściwościom oraz temu, że doskonale przylega do kształtu telefonu, idealnie sprawdza się przy ewentualnej potrzebnej amortyzacji podczas wypadku. Zaletami silikonowego etui do telefonu są:

  • doskonale chroni przed upadkiem,
  • komfortowe użytkowanie telefonu,
  • precyzyjnie wycięte otwory na aparat, złącza i przyciski,
  • można zamówić własny spersonalizowany nadruk na etui na telefon.

Cechy te powodują, że silikonowe etui jest powszechnym i popularnym etui, zapewniającym zadowolenie użytkownika.

Skórzane etui do telefonu

Skórzany materiał zwykle kojarzy się z elegancją. Tak zastosowane skórzane etui do telefonu może niezwykle odmienić jego wygląd. Tworzone są etui do smartfonu tylko na jego plecy albo z dodatkową klapką na przód. Występuje w różnej kolorystyce oraz o różnych fakturach np. pikowana, krokodyla, iguany, czy pytona. To z pewnością nada telefonowi doskonały wygląd. Do głównych zalet tego etui należą:

  • amortyzacja podczas upadku, dzięki miękkości materiału,
  • skórzane etui z klapką naprzód chroni od razu wyświetlacz,
  • grubość skóry chroni przed zarysowaniem i wgnieceniem,
  • trwałość materiału,
  • łatwość w utrzymaniu czystości,
  • elegancki i stylowy wygląd.

Skórzane etui na telefon spełnia funkcje ochronne oraz pozwala zyskać nowy, piękny design telefonu. To wszystko sprawia, że może być doskonałym pomysłem na prezent.

Ochrona telefonu przed upadkiem, wgnieceniem czy zarysowaniem jest możliwa, dzięki zapewnieniu telefonowi odpowiedniej ochrony. Silikonowe etui do telefonu pozwala na wygodne użytkowanie telefonu, zapewniając mu dobrą ochronę. Można również skorzystać z możliwości zamówienia case do telefonu z własnym szablonem. Skórzane etui to zawsze wybór bardzo dobrej ochrony telefonu, połączony z eleganckim, ponadczasowym wyglądem. Skóra posiada właściwości, które są bardzo cenne i funkcjonalne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here