Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę leasingu?

Będąc przedsiębiorcą, samochód jest dla nas rzeczą praktycznie niezbędną. Sposobów na zakup auta służbowego jest kilka, ale z perspektywy klienta korporacyjnego to leasing wydaj się być tą najatrakcyjniejszą.

Z ofertami leasingowymi jest jeden fundamentalny problem – na rynku znajduje się ich bardzo wiele. Tym samym czasami ciężko wybrać tę jedyną, idealnie skrojoną pod nasze potrzeby. Niewielu zdaje sobie z tego sprawę, ale dealerzy samochodowi współpracują z bankami. Owocem ich współpracy są oferty finansowania dla aut konkretnej marki. Tak jest chociażby w przypadku francuskiego koncernu Renault oraz RCI Banque – http://www.renaultfinansowanie.pl/finansowanie/leasing. Zatem jeśli auto tej marki jest w obrębie naszego zainteresowania, może to być oferta właśnie dla nas.

Renault i RCI stworzyli wspólnie ofertę bardzo elastyczną – to od nas zależy jaką wybierzemy ratę wstępna (może ona wynosić nawet 0 zł), a raty leasingowe możemy rozłożyć na okres od 24 do 60 miesięcy. Zadbano również o to, aby klient nie był przytłoczony ilością dokumentów oraz zbędną biurokracją. Wszystko w myśl zasady – minimum formalności i minimum zabezpieczeń. Uproszczony proces zawierania umowy nie powinien trwać dłużej niż godzinę. Ponadto leasingodawca zadbał o to, aby wszelkie koszty związane z rejestracją nowego pojazdu było pokryte przez niego.

Załatwienie całego procesu w jednym miejscu to kolejne udogodnienie dla leasingobiorcy. Wystarczy odwiedzić najbliższy salon Renault, a kwestie związane z zakupem auta, jego finansowaniem oraz sprawy ubezpieczeniowe załatwimy od ręki. Nierzadko zdarza sie, że sezonowo wybrane modele aut objęte są promocjami, zatem warto na bieżąco śledzić oferty Renault Finansowanie.

Leasing od Renault oraz RCI Banque to bardzo ciekawa oferta dla klienta firmowego. Jej przejrzyste zasady oraz atrakcyjne warunki powinny zainteresować tych, którzy pragną zbudować flotę aut składającą się z modeli francuskiego producenta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here