Przesyłki dla branży E-commerce od InPost

Przesyłki InPost dla ecommerce to bardzo korzystna oferty firmy InPost dla sprzedawców e-commerce. Prezentacja oferty InPost skierowanej do ecommerce jest ofertą, z którą powinien się zapoznać każdy sprzedawca Internetowy. Oferta przesyłki InPost dla ecommerce ma wiele zalet zarówno dla sprzedawców e-commerce, jak i dla osób kupujących.

Podstawową korzyścią dla sprzedawców e-commerce jest oszczędność czasu. Dzięki wybraniu oferty przesyłki InPost dla ecommerce, w przypadku jednorazowego nadania więcej niż pięciu paczek, możliwy jest odbiór paczek przez kuriera bez żadnych dopłat. Jest to bardzo duża oszczędność czasu oraz pieniędzy, które można wykorzystać w dalszy rozwój firmy.

Kolejną korzyścią, która wynika z korzystania z oferty przesyłki InPost dla ecommerce i przyczynia się do dalszego rozwoju firmy, są niższe ceny wysyłek dla klientów. Niższe ceny wysyłek sprawiają, że więcej osób zdecyduje się na zakup z wysyłką w Waszym sklepie, a nie w sklepie konkurencji, gdzie cena za wysyłkę może być wyższa. Ponadto firma InPost oferuje możliwość nadania paczki do paczkomatu. Ten rodzaj wysyłki staje się coraz popularniejszy, co można zauważyć przez rosnącą liczbę paczkomatów Polsce. Jest to cecha, która może być zaletą sklepu w oczach klientów, gdyż odbiór paczki w paczkomacie to najwygodniejsza dla wielu osób forma odbioru przesyłki. Można to zrobić w dowolnym momencie i nie trzeba się martwić tym, że kurier może przyjść, kiedy nikt nie będzie mógł odebrać paczki.

Ponadto oferta przesyłki InPost dla ecommerce ma jeszcze kilka korzyści dla klientów sklepów oraz sprzedawców e-commerce. Jedną z jej najważniejszych zalet jest możliwość śledzenia przesyłki poprzez aplikację lub wyszukiwarkę na stronie internetowej Inpostu. Umożliwia to przewidzenia, kiedy przesyłka zostanie doręczona, ale jest również przydatne w przypadku zaginięcia przesyłki. Zaginięcie przesyłki nie zdarza się często, jednak w takich przypadkach warto skorzystać ze śledzenia przesyłki, aby dowiedzieć się, na którym etapie przesyłka zaginęła.

Inną zaletą oferty przesyłki InPost dla ecommerce jest oferta szybkich zwrotów. Szybkie Zwroty to prosty w obsłudze system zwrotów towarów. Jest to szczególnie korzystne dla klientów sklepów internetowych, gdyż prostszy system wymian i zwrotów produktów zachęca klientów do kolejnych zakupów w sklepie oraz zwiększa ich zaufanie do marki.

Dokładna prezentacja oferty InPost skierowanej do ecommerce dostępna jest na stronie internetowej https://inpost.pl/biznes-i-e-commerce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here